top of page

Adaptic-architekci realizuje projekty dla inwestorów polskich i europejskich, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Mamy doświadczenie w projektowaniu centrów handlowych, obiektów usługowych, budynków biurowych, mieszkalnych i hoteli. Posiadamy szeroką praktykę w zakresie rozbudowy i adaptacji budynków, także tych objętych nadzorem konserwatorskim. Zajmujemy się także projektowaniem wnętrz, głównie powierzchni biurowych i usługowych. Interesują nas zagadnienia urbanistyczne.
Nasz zespół przygotował w ramach RKW Polska (Rhode Kellermann Wawrowsky) jak i samodzielnie projekty różnorodnych inwestycji. Są wśród nich ukończone i w trakcie realizacji, takie jak:
- obiekty handlowe wielkopowierzchniowe (CH Forum Koszalin, Galeria Calisja w Kaliszu)
- obiekty handlowe do 2000 m2 (Bolesławiec City Center)
- obiekty biurowe (Okrąglak i Murawa Office Park, a także tzw. „Deptak”  w Poznaniu, budynki koncernu Bayer Polska w Warszawie, biurowiec przy ul.  Jana Kazimierza w Warszawie, budynek "Smyk” w Warszawie)
- zespóły mieszkaniowe wielorodzinne (w Poznaniu  Droga Dębińska i przy ulicy Drzymały, w Krakowie Orco Town, - obiekty usługowe (hotele, kina, pensjonaty)
- aranżacje wnętrz i powierzchni biurowych i usługowych (budynki koncernu BAYER Polska w Warszawie i w Gdańsku, budynek Grupa BUMAR w Warszawie)
Do grona naszych klientów zaliczyć należy inwestorów  zarówno z rynku polskiego jak i europejskiego, m.in: Multi Development, Longbridge Development,  Immofinanz Group, Frankonia Eurobau Projektentwicklung,  Immobel, Centrum Development and Investments, koncern Bayer Polska, Grupa Bumar, Orco Prpoerty Group, Erbud S.A, Budlex, GN Group, Mandy Investments, ANTAN Development Polska, IVG Development Poland, Grupa AKJ Capital, Yareal Polska,
Współpracowaliśmi i współpracujemy z najlepszymi biurami branżowymi, m.in :  Arup Polska,  Bartels, Pol-Con Consulting,  Assmann Polska, Tebodin SAP-Projekt,
Nasz zespół przygotowywał w ramach RKW Polska projekty wyróżniane w konkursach architektonicznych, miedzy innymi: na siedzibę Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Radomiu (II nagroda), modernizację i rozbudowę Muzeum Miedzi w Legnicy (III nagroda), nową siedzibę Muzeum Morskiego w Szczecinie (III nagroda).
W ramach RKW byliśmy też odpowiedzialni za projekty nagrodzonych inwestycji: Murawa Office Park (Nagroda im. Jana Baptysty Quadro dla najlepszej realizacji architektonicznej 2011 r) i Okrąglak w Poznaniu (uznany przez miesięcznik Central & Eastern European Construction & Investment Journal najlepszą modernizacją roku).
Obecnie pracujemy na rzecz inwestorów na terenie całej Polski, między innymi w: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Bolesławcu, Strzegomiu, Kaliszu, Tychach, Tarnowskich Górach, Żorach, Łomży. 

Zapraszamy do współpracy!

bottom of page